Resurse umane

LISTA NOMINALĂ A PERSONALULUI ANGAJAT ÎN CADRUL ȘCOLII GIMNAZIALE NR. 49

Conducerea școlii:

  • Director: prof. Baibarac Viorica
  • Director adjunct: prof. Petrescu Narcisa

Cadrele didactice ale școlii noastre în anul școlar 2016-2017:

Cadre didactice –  învățământ primar:

Clasa pregătitoare A:     Dumitru Marioara

Clasa pregătitoare B:     Costache Mihaela

Clasa pregătitoare C:     Manea Anda

Clasa pregătitoare D:     Dinu Daniela

Clasa pregătitoare E:     Gătej Andreea

Clasa pregătitoare F:     Ghiocel Nicoleta

Clasa I A:   Buznosu Vasilica

Clasa I B:    Aldica Justiniana

Clasa I C:    Radu Mihaela

Clasa I D:   Ceaușoglu Luminița

Clasa I E:    Arghir Ramona

Clasa I F:   Jianu Carmen 

Clasa a II-a A:      Popescu Coca

Clasa a II-a B:      Gherghe Iolanda

Clasa a II-a C:      Vasiliu Cătălina

Clasa a II-a D:      Aldea Irina

Clasa a II-a E:      Mila Gabriela

Clasa a III-a A:      Silvestru Florentina

Clasa a III-a B:      Petre Mădălina

Clasa a III-a C:      Keri Cecilia

Clasa a III-a D:      Neacșa Maria

Clasa a III-a E:      Ionescu Oana

Clasa a III-a F:       Stan Ligia

Clasa a IV-a  A:    Olaru Aurora

Clasa a IV-a  B:    Sârbu Ioana

Clasa a IV-a  C:    Sterpu Ionela

Clasa a IV-a  D:    Leonte Mihaela

Cadre didactice – Gimnaziu:

Limba și literatura română:

Gâță Ramona

Sărăcin Cristina

Coste Iulia

Popescu Florina

Crăciun Daniela

Limba latină:

Merdescu Elena

Limba engleză:

Ivașcu Adriana

Vass Angela

Dăescu Ramona

Mocan Nicoleta

Limba franceză:

Stoian Valentina

Popescu Florina

Dudău Aurelia

Matematică:

Baibarac Viorica

Corbu Nicoleta

Petre Ecaterina

Nicula Augustina

Fizică:

Petrescu Narcisa

Șchiopu Elena

Chimie:

Pruneș Mira

Șchiopu Elena

Biologie:

Sin Valentin

Dragu Liliana

Istorie:

Jugănaru Monica

Civică:

Rotăruș Gabriela

Ene Sezarin

Geografie:

Erdeli Luiza

Religie:

Colec Sînziana

Petre Georgeta

Educație plastică:

Dumitrașcu Raluca

Educație muzicală:

Răsvan Nicoleta

Pavel Iuliana

Educație tehnologică:

Berbec-Rus Simona

Educație fizică:

Firu Alin

Burcea Daniel

Georgescu Cristian

Iacoban Cristian

Neagu Alexandra

 Secretariat:

  • secretar șef: Zanfir Nicoleta
  • informatician: Ionel Ionela

Contabilitate – Mihai Daniela

Administrator de patrimoniu – Cîți Nicolae

Bibliotecar – Cliserescu Corina

Personal nedidactic :

  • Ene Nicoleta – îngrijitor
  • Călina Drăgana – îngrijitor
  • Bocancea Ana – îngrijitor
  • Mardare Livia – îngrijitor
  • Popescu Carmen – îngrijitor
  • Cristea Dumitru – paznic
  • Vasile Marian –  muncitor